banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • diegho™
    #273566
    Ha valaki jó játékos és sokat játszik olyan ágon, ahogy ésszel nagyon jól játszható tankok vannak (amerikai és francia tankok), akkor azokkal simán hozható a jó winrate. Miért amerikai és francia?

    Amerikai heavy/med (nem táras): mert a gun depression a legjobb dolog a játékban, ha ki tudod használni csatákat dönthetsz el, hiszen amíg rólad nagy eséllyel pattannak, te nyugodtan lőhetsz.

    Amerikai táras: mert a viszonylag jó gun depression mellé kapsz még gyorsan tárazó, lövések között gyorsan töltő, valamilyen szinten páncélozott és mozgékony tankokat, ha kihasználod a tár előnyét és kombinálod a random páncélzattal valamint a gyors újratárazással simán csatákat döntesz el egyedül.

    Francia tárasok: a nagyon jó mozgékonyságot és az 1 tárból leadható hatalmas burst dmg-t kombinálva a pályákon először érheted el a kulcspontokat és biztosíthatod addig, amíg a társaid odaérnek, ezzel már a csata elején helyzeti előnybe hozhatod a csapatod + a mozgékonyságnak köszönhetően pillanatok alatt válthatsz pozíciót és a pálya egyik oldaláról fél perc alatt a másikra érve segítheted az éppen bajban lévő társaidat.

    Ha egy alapvetően jó játékos rááll ezekre a tankokra, akkor nagyon jó összesített eredménye lesz és a csaták többségében döntő szerepe lesz a győzelemben.

    Ha jó akarsz lenni semmi mást nem kell csinálni, csak gondolkodni és lejátszani a fejedben azt, hogy az ellenfél mit fog csinálni és ahhoz alkalmazkodni.

    A lényeget leírtam itt: link Hiába gondolkodsz jól, ha nincsenek meg az alapok.