banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Eagle16
    #23695
    Hát anno a KT 88-asával is lehetett szemből Is-4-et ölni, csak mióta kijavították a páncélzatát szemből 10-ből 9 lepattan.

    Csak azért írtam amúgy, hogy lássa mindenki mi az amikor nerfelnek. Amit a T-54-el fognak csinálni az egy nagy 0, pedig van olyan erős a saját kategóriájában mint anno a T29 volt Tier 7-ben és lám, ezt nem nerfelik szét a következő patchben.

    Érdekes amúgy, nézegettem a chaten lévő emberek profiljait és nem meglepő dolgot vettem észre. Átlag 45-48%-os győzelmi mutatója van elég sok embernek, de külön a T-54-essel mindenki 58-62%-on van :)