
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#200884
T21-tok jo ez a tank, legutobbi meccsben deritem az ellent aktivan/passzivan, latom a mapon hogy mindenki kozt atevickelve robog a T-50 a 3 SPG-nk fele. Csapattarsaim szamara az atlag WOT jatekosok szinvonalanak megfeleloen lathatatlan volt vagy tojtak ra, igy a palya masik vegerol padlogaz vissza.
Ketto spg menekulore fogta a harmadik allt vagy 3 percig egy helyben mire kilottek (kozben a T-50 is elpatkolt de spotolta oket vagy 1 percig keringve korulottuk). Kerdeztem hogy miert allt mint f*** a lakodalomban es miert nem huzta a belet mind a tarsai, valasz: miert en mi a sz*rt csinalok, nekem marmint NEKEM az a dolgom hogy megvedjem (???)
Mondjuk ilyen amator-gyujto klanbol valo volt (TURK / TURKS?) az illeto.