banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Szpecnyaz
    #194023
    Mondjuk az a vicces hogy megy itt a "bokorlakó TD" meg stb. De am én legalább ugyan annyi Löwe, E100 és társai bokor kempert látok, talán még többet is. Meg eleve kevesebb hülye top tier TD-t látok mint heavyt. Gondolom azt könnyebb kihúzni mint a "0 skill" TD-t.
    Másrészt aki sokat TD-zik az tudja hogy a sikeres TD-zés kulcsa a jó pozíció választás. Ha csak hátul kempelsz vele akkor max 1-2 szerencsétlen scout lesz az áldozata. Mert ő nem tud műhold nézetből lövöldözni, hanem fel kell mennie a 2. vonalba legalább. A lövések között is folyamatosan pozíciót kell változtatni az aktuális helyzettől függően.
    AZ is hülyeség hogy csak a TD olyan amivel 300 méterről nem tud mit kezdeni a heavy. Ugyan, egy Maus vagy E100, netán IS7 mivel lőhető át könnyebben ilyen távról? Sokszor inkább rá se lövök mert úgyis csak lőszer pocsékolás.
    Csak nyilván könnyű úgy szidni valamit hogy csak tesztszerveren játszottunk vele, ott is csak top tierben a sok gyökér ruszki között.