• pixx
    #8
    A szervíz cég a laptop.hu, de utána felhívtam a HP center, hogy magyarázzák el, hogy is van ez nekem. Mondták 90 nap. aztán felhoztam a fogyasztóvédőket, 2 percre félrekapcsoltak, majd utána megmondták hová mennyek. Ott azt mondták 2-3 hét mire megjön az aksi, rendeztem egy kis jelenetet, 2 nap múlva ott volt az aksi...érdekes. Ha jófej vagy kibasznak veled, ha bunkó paraszt vagy, mindent megkapsz idejében...
    Mint írtam legtöbb, vannak kivételek biztos vagyok benne.
    Nekem pannonnál az volt a bajom, hogy rengeteg túlszámlázás volt. Mikor megvettem az új telóm náluk, a wap-ot bekapcsoltam 2(de lehet volt az 3 perc is) percre. Persze azért is kellett fizetni, de a számlát nem külték az előfizetéssel. 6 hónappal később jött egy felszólítás, hogy behajtó cégnél van az ügyem, úgyhogy van lehetőségem még most befizetni a 17 ezer forintot. Mikor megkérdeztem miért is kell, azt mondták mert használtam a wapot, aminek 2000 forint volt. 2 percért, rendesek mi, egyedül a nokia oldalára mentem fel, de nem jött be ezért kikapcsoltam. Mikor megkérdeztem miért nem terhelték rá a számlámra, azt mondták azt külön küldik. Csak a levél nem jött meg, így nem tudtam róla, 2 perc wapozásért 17 forintba került. Mikor rákérdeztem a 2 percre közölték ha bekapcsolom annak is van bizonyos összege...
    Úgyhogy apám fogta a család összes előfizetését (6 db) és átment a vodahoz, ahol a haverjainak volt valami flotta kedvezménye, ingyen hívogatjuk azóta egymást...Amúgy 10 évig voltunk pannon előfizetők és olyan évi 2-2.5 milliót fizettünk telószámlára, persze ezt 6 mobilra, ami nem kevés pénzt, de úgy látszik nekik nem volt elég. Most ennyivel kevesebb.