10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • G_ArchAngel #586
    Az iPad szar.
    Nincsenek benne csatlakozok.
    Nem tud flasht kezelni.
    Mas negativum ugye mar nincs, mert Multitask is jon az OS4.0-val...
    Ezzel egyutt az iPad letezik, fenyevekel jobb a multitouch bevitel rajta, mint minden egyeb eszkozon, nem lassu, nem szaggat, nem melegszik.

    Egyelore - figyelj, Neked irom, probald ketszer elolvasni - NINCS masik ehhez foghato eszkoz.
    Az iPhone es konkurenciajanak tortenetebol levont kovetkeztetes alapjan nem is lesz egyhamar, amely ilyen preciz beviteli felulettel fog birni.
    Aztan innen johetnek a hulyesegeid, miattam pisalhatsz felhuzott sliccel szembeszelben, de sajat korlatoltsagodat emeled ki csak azzal, ha nem fogod fel amit itt irnak Neked.
    Mert mindenki dekodolta, akar fanboy, akar nem, csak Neked nem megy. Mert alma van rajta. Ha a Google jott volna ki ugyanezzel, akkor szamodra csodalatos innovacio lenne.
    Sajnos evolucios zsakutca vagy - linkeled ide az egyre szarabb, nevetseges videokat, mar azok sem vesznek komolyan, akik anno az allaspontodon voltak.
    Nekem sem tetszik az iPad 1G, de nincs jobb, s mivel nem tetszik nem fogok venni.
    Nem kell jonnod a szar netbookokkal, amelyekben erosebb a hardver, de a tobb dolgot rosszabbul es lassan vegzik el, mint a korlatolt iPad, amely legalabb gyorsan es siman.

    A vegen meg jossz a hulyesegeddel, hogy ez nem Apple topic. Nem, nem az, de nem is antiApple topic.
    Ennek ellenere a kommetjeid sulyos tobbsegeben probalsz belerugni a cupertinoi cegbe es belekotni az Apple-userekbe.
    Mert Te ilyen vagy. Nem troll, mert az intelligens es tud temat valtani, hogy a flame-et erdekese tegye, de Te erre is alkalmatlan vagy.

    Ha sikerulne attornod belso sotedsegedet (tudom, nem fogod, ne kuzdj...), akkor felfogtad volna (ezt csak feltetelezzuk), hogy az iPad kozonsege nem Te vagy. De Te itt vergodsz, frocsogsz, hogy mar pedig az iPad Neked szar...
    Erdekel ez valakit? Nem. Konkluzio?