• Baldric
    #49
    Örülök ha neked nem kell különösebben pluszban dolgoznod az ie-vel, valójában nekem is van olyan oldalam aminél elég volt 10 percnyi javítás, és szerencsés esetben az ie7 javításával az ie6 is megoldódik, na meg néhány éves tapasztalat után az ember már alapból tud készülni a hibákra, de bizony volt olyan nagyobb méretű webshop is, aminél egy fél napra volt szükség.

    A fontoknál én azt gondoltam hogy a @font-face-re gondolsz, ezzel a css tulajdonsággal fel lehet használni olyan fontokat is amik a felhasználó gépén nincsenek meg, és erre írtam hogy az IE és Firefox is saját formátumot használ, míg például az Opera a sima ttf-et (tehát ha egy ritka fontot akarok használni, akkor minimum 3 formátumban kell elkészítenem).

    Ami a kiegészítőket illeti, most egy kicsit utánanéztem az ie kiegészítőknek, és meglepődve tapasztaltam hogy az is támogatja valamilyen szinten a userjs-eket, pontosabban inkább a greasemonkey-t ( ie script gyűjtő oldala ), szóval igazad van, vélhetően lehet reprodukálni mindent amit én ide beírtam. Ha lenne most időm, írnék néhány hasonlóan profi ficsőrt, amiket Operában kiegészítők nélkül is megtehetek :D, de mindegy is, inkább elfogadom hogy az ie is válhat profi tudásúvá.