• kovadam87
    #38
    Balumann, tudom hogy hülyeségeket mondok, mivel ez csak az én véleményem, ez itt pedig azért fórum hogy mindenki megtudja egymással osztani a sajátját, és levonni a konzekvenciákat belőle.

    "ha erre a kérdésre választ találunk, az az emberi értelem végső diadala lesz". Nagyon tetszett ez a videó, imádom az ilyen és ehhez hasonló történetű, és témájú lebilincselő dokumentum filmeket, viszont nem kaptunk végleges választ, csak azt hogy van két elmélet, ami elméletben elméletileg működik, de az általuk biztosnak vélt választ csak egyszer mondták ki, aztán a film vége az hogy majd ha rájövünk az milyen jó is lesz (tehát még nem tudjuk biztosan?!). A fekete lyukas megoldás sem a legjobb mert egyenlőre alig tudunk valamit róluk. De józan paraszti ésszel a nagy bumm, nem magyaráz meg semmit sem. Egy elmélet akkor helytálló ha meg tudjuk magyarázni hogy oké hogy valami "eltűnik", de annak valahol utána lennie kell, vagy át kell alakulnia. Valamiből sosem lesz semmi :) és ez így igaz vica-verza. Nekem csak ez böki a csőrömet, hogy valamiért nem passzol valami... vagy ezt csak én érzem így? :)