• djhambi
    #75
    Az még oké, hogy Einstein nevévek kapcsolatban felmerül az idő. Bár fura, hogy az idő miért lenne megmaradó mennyiség... Az okés, hogy Parseval nevét nem sokan ismerik, ő inkább hálózatok energiájára talált jó közelítő megoldást. De hogy időenergia-összeg? Annak biztos ki kellett volna ütni legalább egy szkeptikus szemét. Egyébként is, a zárt rendszer milyen értelemben zárt rendszer? Időzárt? Tehát aki nem emelt hangot, az vagy nem foglalkozott ilyen hülyeségekkel, amiket írtam, vagy bedőlt neki. Ez kábé olyan, hogy a biorezonancia készülék kikeresi a mérgező anyagok frekvenciáját, és ellenütemben kioltja azokat. De mi rezeg? Hogy rezeg? Milyen frekvencia? Ezekre válaszol az ember, rájön, hogy kamu az egész. Nem kell parni, amúgy nem gáz, meg semmi, csak úgy tartom, hogy a fórumon tudományos téren sokan adnak a véleményemre, ezért úgy tűnik, hogy többet is elfogadnak a kelleténél. De nekem nem az a célom, hogy nekem legyen igazam, hanem szeretném, ha az emberek velem együtt gondolkodnának. (Ez talán beképzeltnek is hathat, de most megjegyzem, hogy együttgondolkodás esetén, ha hibázok - mert ember vagyok, és buta a mérhetetlen bonyolult világhoz képest - akkor nagyobb sansszal buktattok le, és javítotok ki.)