Hadviselés a világűrben


  • Irasidus
    #985
    Off.: Nincs előítéletem. Tény, hogy nem értettél velem egyet, és tény, hogy kitiltottál. További vita felesleges veled, mert nem tartod be a legelemibb vita szabályait sem, ugyanazt a gumicsontot rágod, és a másik érveit semmibe veszed. Amit most írsz, azt már többször cáfoltam, csak éppen nem akarod tudomásul venni. Amit tudnék neked mutatni, az nyilván az, hogy hogyan működik az észlelés a valóságban, és be tudlak mutatni olyan embernek aki használja az űrtávcsöveket és, hogy mennyire más ez, mint ahogy te elképzeled. Az ugyebár, hogy voltál már csillagvizsgálóban attól még nem leszel sem csillagász, sem hozzáértő. Márpedig te itt azt adod elő, ami nem is lenne baj, hiszen mindnek úgy járatja le magát ahogy akarja, a probléma nem ezzel van, hanem, hogy képtelen vagy vitára, és folyamatosan golyószóró taktikával mindent idehánysz, utána meg érvelési hibák tömkelegével érvelsz, miután szólok, vagy semmibe veszed az érveimet, vagy előröl kezded mint most. Nem, nem fogok válaszolni itt neked többet, mert mézesmázos stílusod után jön majd megint a személyeskedés és kitiltás, ahogy pár hete történt. Tanulni ebből láthatólag nem fogsz, más meg látja az eddigi válaszaim és a tiéd közti különbséget, és ez volt a cél. Utolsó válaszomban összefoglaltam, mi a hibád, és ennyi. Szóval csinálsz amit akarsz, hiányzó erkölcsöt és logikát nem én fogok neked adni, belátom. Szép napot!