SonyEricsson Aino (U10i) kérdések okosságok
  • Gladiator
    #22
    Két Ericssonom volt eddig, az első után megfogadtam, hogy soha többet nem veszek. Aztán kijött az X1 és annyira jónak tűnt, hogy gondoltam adok neki még egy esélyt. Kár volt. Ilyen elpicsázott szoftvert én még az életben nem láttam. Olyan szinten lassú, hogy zsír új szoftverrel, ha mondjuk fel akarom venni a telefont, akkor a felvesz gomb megnyomása után 2-3 másodperc mire "felveszi". Az, hogy netezésnél, ha már két tab meg van nyitva kiírja, hogy kevés a memória, vagy hogy körülbelül naponta elromlanak a "fizikai" gombok és csak akkor működnek megint, ha újraindítom. Persze mivel a kikapcs gomb nem működik, ezért az aksit ki kell venni, meg vissza. Az ébresztő órája pedig használhatatlan, mióta meg van folyamatosan bekapcsolva van a régi telefonom is, mert azt használom ébresztőnek. Most múlt héten ráadásul leejtettem és nem működik a kijelző, de nem hiszem, hogy akár csak egy forintot is szervizre fogok költeni.

    Mind1. Ezek után sok sikert a Aino-hoz, ami ugyanilyen "okostelefon". Btw, eladó egy SE X1!:)