FPS
  • Caine
    #42
    Mi az, senki se játszik vele?

    Közben végigtoltam hardon. Nagyon eltalálták.
    Majd easyn a figurák begyűjtéséért.
    Majd újból, csak mókából.

    Egyszerűen megunhatatlan (szerintem).
    Nagyon letisztult a játékmenet, a maga kategóriájában (!) első osztályú.
    Legutóbb a Doom-nál éreztem ilyet, hogy egy tökéletesen letisztult és pörgős, nem könnyű (hardon), de nagyon jól játszható játékkal találkoztam.
    Persze nem kell nagyon mély sztorit, karaktereket, vagy karakterfejlődést várni (szintén a Domm-ra emlékeztet ebből az aspektusból), de nem is ígér ilyet a játék.
    Csak jól kitalált, letisztult (tényleg ez a szó ugrik be folyton) játékmenetet, non-stop akció és látványt. A robbanások egyszerűen besz@rások ... néha már alig vártam, hogy robbanjanak az Argusok, mert ... eszméletlen.

    Persze továbbra se lehet összehasonlítani egy Fallouttal, vagy Starcrafttal, de nem is tör ilyen babérokra a játék. Nem csoda, hogy magas pontokat kapott a reviewkban, nagyon ott van szerintem és tele van olyan apróságokkal, amin látszik, hogy átgondolták a játékot pl. minden fegyver neve más színnel van írva a (földön, rátolókban, stb.), hogy azonnal lásd, hogy mi micsoda és a durrogatás sűrűjében se legyen gond a kiválasztással.

    Nem ajnározom tovább játékot, aki kipróbálta annak vagy bejött, vagy nem. Nekem bejött