FPS
  • Muttley
    #37
    "már látszott hogy milyen, és hogy nem a storyra lesz kiélezve"
    Nem értek egyet :)
    Egy olyan játék, amit azzal nyomatnak, hogy only-single, no-multi, ilyen-olyan túláradóan dinamikus, magával ragadóan függőséget okozó, változatosan színes és egyéb szebbnél szebb jelzők, akkor én ám'tom arra számítanék, hogy iszonyat hosszú játékidő, több szálon futó cselekmény, változatos helyszínek-harcok-ellenségek lesznek. Erre megkapjuk mindennek a homlokegyenest ellenkezőjét.

    Egy szónak is száz a vége: mindenki, akit érdekel próbálja ki és döntsön maga, ne a teszteknek higgyen.

    Red 13-mal maximálisan egyetértek, hogy a Vérpistikék meg meglátják: "nééé'mááá, ez Q-va jó, meeee 9 pont" és jön a falka-effekt: "hááá'ennyi ember nem tévedhet!" Egy hülye százat csinál, s ezt hívják irányított ízlésnek. Millióegy más példa van rá.
    Sztem simán megvették a prominens tesztoldalakat kilóra, hogy jót írjanak róla.
    Csipőből elküldik őket a bahamákra, ha jönnek az értékesítési számok.
    Ezután fog az az időszak következni, hogy elolvassuk a tesztet, de minden esetben megvárjuk az értékelhető gameplay videokat és VALÓDI felhasználói véleményeket. Enélkül egy tapodtat se :))

    Játsszon vele tényleg, aki akar, de ez nem 9.0 pont.
    Vagy max a 20-ból :DD Úgy O.K.

    A legjobb kifejezés talán a gammára: A Vanquish-ben ellőttek minden puskaport a demoban.
    Én, ahogy játszottam vele, az első óra után fel sem tűnt, hogy 5 tárat vagy 15 tárat szórtam ki a robotokra.
    Nincs rá jó magyar szó: az egész olyan üres, tartalom nélküli kapkodás, sietség és véget nem érő golyófosás. Számomra. :)