• warchief
    #80
    "Ha elköltök 100 dollárt 10 hülye alkalmazásra amivel megtöltötték az AppStore-t akkor 100 dolláral kevesebbet tudok elkölteni a gazdaság olyan részében amely tényleg pozitív értéket ad ezért." Ez a mondat nagyon tetszik. :-) Ezzel egyébként mit is akartál mondani? Ha másvalami pozitívabb értéket ad neked, akkor költs ott, az, hogy másnak meg mi a pozitív, azt ne Te ítéld meg!
    Én sem hőbörgök azért, mert mások inkább az x szoftverfeljlesztő termékeit veszik y helyett, pedig az szerintem sokkal jobb.
    Hozzáteszem, hogy annyiban igazatok van, hogy ez az iPad egy orbitális baromság. Legalábbis én nem tudok elképzelni olyan helyzetet az életemben, amikor egy ilyen eszközre lenne szükségem. "Az új számítástechnikai kütyü valahol félúton helyezkedik el az okostelefon és a hordozható számítógép között"
    , tehát egyiket sem tudom vele helyettesíteni.
    Az iPod, Iphone cuccok szerintem jók. Ok, túlhype-olt szarok, meg minden, de jól néznek ki, és a céljának megfelelően lehet őket használni, de ezt az iPad-ot nem tudom hova tenni... :)