• slickboy
    #1
    Na hát gratulálok, hogy végre valamiben képesek a politikusaink egyetérteni. Szerintem az informatikai infrastruktúra fejlesztésére kellene sokat költeni (hogy ne fordulhasson el, hogy egy város közepén 1 azaz egy darab szolgáltató képes nekem netet biztosítani), növelni az elektronikus ügyintézésbe vetett hitet (ugye kedves autópályamatrica-bizniszben szart kavaró ilyen-olyan cégek meg az állam töketlenkedése vagy épp korrupciója), olcsóbb hardvert, szoftvert, illetve egy új operációs rendszert ne videójátékshow keretében mutassanak be (Windows 7, Budapest Game Show vagy mi a rossebb volt), mert akkor talán az emberek nem játékszernek, cifra úri passziónak, netán elborult agyú techguruk területének látják majd az informatikai dolgokat és nem hallok soha többet olyan véleményt, hogy bezzeg régen nem volt számítógép, mégis....stb (Most nehogy valaki Windows flame-t indítson, csak példának említettem, mégiscsak szánalmas, hogy nálunk videójátéksón mutatnak be egy oprendszert, jól mutatja a magyar hozzáállást).