• Chriss745
    #15
    Szappant belőlük! Legalább legyen valami hasznuk is... Én megoldottam a cigánykérdést, 2500 KM-re Magyarországtól nagyon ritkán találni őket. :) Ez volt az egyik fő ok amiért elhúztam otthonról. Aki itt van brazil gépsor, az is kéreget az utcán, és bele rúgnak a helyiek, nem ám számítógépet nekik...

    És hogy nyugaton védik őket? Persze, otthon ezzel szédítik a magyarokat. ITT MINDENKI NYÍTLAN KIMONDJA HOGY GYŰLöLI A CIGÁNYOKAT! Német, francia, angol, holland, ír, belga, mindenki utálja őket, nyíltan vállalva. Nincs rettegés, nincs bűnözés. Igen, ez Nyugat-európa, itt az ember segít az embernek, segít az állatnak, DE CIGÁNYNAK NEM! NEM DOLGOZOL? NE IS EGYÉL! Mindig mennek a hírek meg a feltevések otthon, mi lehet külföldön, hogy kezelik le ezt. Nagyon egyszerűen. ÉSSZEL. Aki nem a zsebét tömi a cigánykérdésből, az tudja, hogy egy féreg népség. Arab, afgán legalább dolgozik. Az ittenieknek semmi sincs a külföldivel, sőt belőlük élnek. De cigány itt sem akar dolgozni, nem is kap segélyt. Ott a helye, ahol a kutyának, a földön, az legalább őrzi a házat, meg nem piszkít maga alá. De ezek a férgek...

    Itt egy helyen lehet még cigányt látni, a Budapesti járatra a check-in desknél (sajnos ez komoly), már messziről látszik a magyar kapu, ott lebzselnek a kormosok. Köpködnek, kiabálnak, felszálláskor nem kötik be magukat. Nem csodálom hogy törlik szép sorban a magyar járatokat, senkinek nincs gusztusa állatokkal utazni, ketrecbe meg nem lehet rakni, magyar adóból kifizették a repülőjegyet...