• Tetsuo
    #24
    :) Nezem masik oldalrol is, ne aggodj. Sot, tinedzserkoromban hittem a kapitalizmus szabad versenyeben es a liberalista eszmekben, hogy a nemzetek nem lenyegesek, csak hogy emberek vagyunk mind, bla-bla.
    Aztan gyanus lett az eroltetett es torz globalizacio. Tortenelmi es politikai ismereteim is gyarapodtak, nem a tobb adat, hanem a szelesebb latokor fele..
    Fosulin mar tudtam, h a makro tanarom, annak ellenere, hogy profin leadja a konyvet, agyhalott.. Friedmanntol Drabikig olvastam a temaban, ok, ez utobbi kicsit el akarja adni az osszeeskuves temajat, de felvet nehany erdekes dolgot, aminek kicsit utanajarva, ma mar a hireket egy szuron nezve latom, hogy sok mindenben igaza van, de inkabb Bogar Laszlonak, bar o belefaradt az arral szemben uszasba..
    USA elnokok es egyeb hiressegek gondolatai is eleg erdekesek a hatterhatalomrol, az allamok elleni bankrendszerekrol, a zsidokrol.
    A zsidok holokausztipara is abszurd, meg sok mas is.
    Nem akartam ebbe belemenni..

    Szal, nem minden olyan egyertelmu, mint aminek elsore latszik, neha pont az ellenkezoje (pl a vilagszervezetek), az elektroszmogrol azt gondolom, hogy bar nem bizonyitott, lehet h bizonyitva lesz.. tehat jobb ha nem a zsebemben tarolom a telot, amikor lehet. Szerintem kb evtizedek alatti extrem hasznalat eseten novelheti a rak kialakulasanak eselyet..
    Komolyabb adoantennak es magasfeszultsegu tavvezetek kozeleben biztos nem laknek.. gondolom te sem.
    Ejszaka probalok lekapcsolni mindent amit lehet, takarekossag, kornyezettudatossag es az elektromagneses sugarzas csokkentese miatt.
    Ez utobbiban hiszek, kerem! Mint az otthonszulesben! :)