• KILLER2
    #367
    Amúgy a Nexusnál van egy gyártási hiba, amitől elég soknak porosodik a képernyője alatt (sajnos nekem is, de nem vészes, lassanként lejár a gari, azt lehet, hogy egyszer szétkapom, mert ezt nem hiszem, hogy javítanák, pláne, hogy USAba kéne vinni miatta és szerintem egy hónapig nem is látnám). Bár lehet, hogy a Desire is szenved ettől (bár nem hiszem), mert pl az érintő panelje mind2nek ugyanolyan szar, akárcsak a legtöbb HTCs androidnak. Sajnos 2 pontot nem tud rendesen követni, így a multitouch játékoknál teljesen felejtős. Viszont ez csak akkor gond, ha játszani akar vele valaki, mert én pl egy pasziánsznál vagy egy nejeweled-nél többre nem vágyom egy telefonon (bár egy Doom 2 jó lenne olykor, de az QWERTY nélkül felejtős) és egyéb program meg nincs, amihez ne lenne elég 1 ujj, azt meg nagyon jól követi. A két ujjas nagyításhoz meg bőven elég ez a követés, amit tud, mert az a baj, hogy gyakran összecseréli az X,Y tengelyeket a két érintési pont között (pl egy téglalapot nézve két szemközti csúcsnál vannak az ujjaid és a telefon pont a másik két saroknál látja), de a mozgásukat jól követi és nagyításnál meg pont ez a fontos.