• eto demerzel
    #73
    "4: kinek kell ma egyáltalán 4 giga RAM? nemhogy annál több..."
    peldaul nekem mikor kinyitom az indesign, illustratort es photoshop-ot es dolgozom, konyvet, plakatot, csinalok. igaz te ezekol meg hirbol sem halotal.

    hat en azt hittem eddig hogy hogy konyitasz valamit ahoz amit mondasz (tulzassal) de evvel a kijelentessel elastad magad. anyi kozod van neked a szamitas tehnikahoz mint nekem az autojavitashoz. te egy nagy HOAX vagy eshu dilletans. de meg az sem. az aki ert valami az informatikahoz tudja (erted TUDJA) hogy vannak olyan alkalmazasok amiknek DEFAULT-bol kell a RAM. ilyen a fent emlitet 3 program de van tobb is. 3D MAX, stb... oszt nehogy gyere mar nekem avval hogy 12 MB RAM eleg arra hogy rendereljel, meg miegymas mert korbe rohoglek. ha anyira nagyvagy ad meg a cimed (privatban, persze ha bevalalod, nm adom ki senkinek, bar szerintem nm lesz belole semmi, mert a nagyszadon kivul, bocs CAPSLOCK-on kivul minden csak ures fecseges nalad) viszek neked 1 gepet 512 ram van benne, 1.2 Ghz intel proci (bar szerinted ez mar tull nagy, de tekintsunk el tole) oszt ted fol ra az XP-t de en azon a gepen 3D grafikat akarok renderelni, real time-ban, es ugyan abban az idoben a fent emlitet alkalmazasokall A3 plakatot csinalni.