Hogy működjön, mit tudjon? Egyáltalán mitől lesz jó egy ilyen weboldal?
  • molnibalage83
    #273
    Ez igaz. Csak a sok match nagy része kretén. És most a nőismerősömet idéztem szó szerint. Eggyütt mentünk fel anno. Ő nem tartja magát annyira szép nőnek, szerintem meg bőven átlag feletti. Na, ő felment és kb. egy nap alatt fizetés nélkül 5-8 match. És a match-ek nagy része meg sem szólította vagy még köszönni sem tudott. Volt,hogy 15-20 matce volt és abból 15 meg sem szóltalt, még akkor is, amikor ő írt már rájuk, hogy helló.

    Szóval a mennyiség nem = minőség...

    Végül neki is összejött egy delikvenssel, de kicsit kacskaringósan, volt közben kétszer félig szakítás, csak a pasi rájött mekkora barom és így megint együtt hasítanak. Kvázi összeköltöztek.

    A két szétmenés idejére feltette a T- újra és sikítva jött le róla. Volt olyan klasszikus is, hogy a személyes találkozóján írt üzenetet, hogy hívjam fel, hogy SOS van, hogy leléphessen...

    Azon mondjuk röhögtem, hog télen felbukkant nálam és söröztük egyet aztán közösen.

    Igen, ennyire a hordó aljáról sikerült néha merítenie...

    De nálam is volt olyan csaj, aki adatlapja szerint 33 volt, aztán személyes találkozón kinyögte, hogy 37. Hogy ebben mi volt a jó neki, azt nem értettem...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.05.08. 09:13:30