• waterman
    #7
    ne de most, hogy rajta van hogy PP vagy hogy PS akkor meg is vagyunk mentve? elmarad 2012-ben a világvége?
    pont most vettem a napokban egy scanner/nyomtató kombót, két hatalmas PS jelzéssel ellátott, parasztosan hungarocell tömb tartotta a dobozban. ha lenne padlásom, én is odaraknám. de mivel ha veszek egy tévét, egy mikrót, egy két egyebet, akkor egy szekrényt máris fel tudok tölteni ilyen apróra tördelhető puficsodákkal, de mivel nincs annyi szekrényem, ezért kidobom a kukába. azért a kukába, mert a műanyag gyűjtőre rá van írva, hogy hungarocellt ne dobjunk bele! de majd megnézem van e rajta PS felirat, mert a PS körül egy szép recycling jel van. ami szerintem így kamu.
    rosszul vagyok attól, hogy gondolkodó lényként az ember nem gondol arra, hogy egy Földünk van csak és ha már mindenhol műanyag lesz, akkor már kölest sem fogunk majd tudni termeszteni. a kedvencem amikor a csokikat egyenként csomagolják, azt is imádom, amikor kérlelni kell az embereket, hogy a műanyagot külön gyűjtsék.
    itt van a szoba közepén ez a két téglányi polisztirol darab és természetanyánk farbarúgásának érzem kidobni őket.
    belemorzsolhatom őket a műanyaggyűjtőbe vagy jól érzem, hogy szemét lesz belőle?