Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
  • Bencee7
    #336
    ÁJGT neked elsőre meglett?

    Műábra2 úgy tudom nincs, mert járműelemek1 lesz vagy mi. Műábra nem volt rossz, Győri-Nyolcas-Nyitrai trió volt. Győri jósrác, Nyolcas már öreg, Nyitrai meg jófej, de mondjuk előadásra nem jártam :)

    Matekot Sági Gábor, meg egy fiatal csak tartotta. Sági jól magyaráz, csak az anyag szar :D Na majd jan. 11én vizsgán meglátjuk :D Ez a Döme meg a Lukács nem ismerős, de biztos :D majd utánanézek...

    ÁJGT-vel kapcs azért mondtam h csaszi nem szimpatikus, mert túl komolyan veszi ezt az egy féléves fos tárgyat, ami mellesleg faszság, nem is érdekes, plusz kb mindenki ebből bukik, ha bukik...bme pénzgyűjtő :D Meg volt 3db zh, egyik sem sikerült, sőt, a 3db zh összpontszáma éppen csak felette van az egy zhn elérhető 2es szintnek ^^

    Infó az jó, egészen addig, amíg Komócsinnál vagyok :D jóarc, plusz naggyon nem vészesek az órák. Ha átmennék Gyeneshez, ott tuti meghalnék :D ha ott kezdtem volna nem lenne gond, de így...

    Mechanika meg kapja be, pont a másodrendű nyomatékokat nem tudom annyira :\ meg ezt most vettük utolsó 2 hétben...na mindegy, munkafüzetet akkor csinálgatom

    Vizsga egyébként van kémiából, mechanikából (nekem pl jövőhéten kedd+csüt), matekból meg fizikából (de abból kapok megajánlott jegyet :)