Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
  • bardocz
    #334
    ÁJGT-ből labfelmentettet vegyél fel. Műábrán Cseke, Győri Márk, ők jófejek, bár nem tudom kik tartanak. Anyagismereten nem tudsz választani, ott mindig más lesz, de az nem para tárgy, jó a tanszék is. Más laboros tárgy nem rémlik. Matekot most ki tartotta neked? Abból Lukácsot, meg Dömét ajánlom, én Lukácsnál voltam, érthetően magyaráz, korrektül pontoz, jó tanár. Döménél azt hiszem lehet plusz pontokat szerezni, ha bír téged, vagy elmész koncertjére:D
    Járművek és mobilgépeken szerintem mindegy kihez veszed fel a gyakorlatot, én szigetinél voltam, a pad alatt fetrengtünk a dumáján, Csaszinál viszont több feladatmegoldás van. Amúgy értelmes ember ő. Meg nem hiszem, hogy sok más tanárnál lehet 3 pontot szerezni egy zh-n, hogy meglegyen a kettes, mindezt röpke másfél óra alatt. Infot meg vedd fel Aradihoz, jó tanár, a számonkérés is korrekt. Ha programozóvá akarsz válni, akkor vedd csak fel Gyeneshez:D Elég hardcore feladatok vannak nála.
    Vizsgákra: mechából a munkafüzetben lévő összes másodrendű nyomatékos feladatot oldd meg. Vizsgán azokból lesz. Én konkrétan tudtam milyen eredménynek kell kijönnie, mert emlékeztem rá. Kémia az szerintem könnyű. Max dolgozd ki a felrakott tételsort. 6 óra alatt simán megvan. Más vizsgás tárgyra nem emlékszek az első félévből. Pedig volt még kettő asszem:D