Törések,Ficamok,Röntgenképek,és egyéb észrevételek.....
  • degenerator
    #67
    erről jut eszembe:

    anno mi is szánkóztunk, egy alfa romeo motorháztetőjén. 3an, vagy négyen ültünk rajta. és ahogy kell, közben ittunk is. 10 fős társaság, jó hangulat, pia, mi kellhet más. kicsit kapatosan, de 10szer is le óhajtottam csúszni.

    ezúttal velem együtt, 3 nagydarab srác helyezkedett el a "szánkón". meglöktek, csúsztunk.

    olyan 100 méteres lehetett az út. mindkét oldalt erdők, bokrok. hirtelen elkezdtünk a jobb oldalon levő erdő felé csúszni.

    pár másodpercig bírtam, majd megkérdeztem:
    -M., te kormányzol?
    -Nem
    -G., te kormányzol?
    -Nem.
    elemezték a helyzetet, majd egy vontatott részeg üvöltést hallatva leugrottak. én ültem középen, és akkor már késő volt, az erdőtől 5 méterre voltam. onnét nem sok mindenre emlékszem, csak arra, hogy közelít felém egy fa, és meg"koccintom" a fejemmel. akkor láttam egy kékes fehér villámlást, majd enyhe köd. a többiek szerint pár másodpercig feküdtem, majd felugrottam, és elkezdtem cipelni vissza a szánkót, kissé dülöngélve.
    eredmény: olyan foltos volt utána a fejem, hogy a bal oldalán a halántéktól kezdve 10-15 centis körben egy összefüggő véraláfutás látszódott.