• MacropusRufus
    #116
    egyenlőre ott tartunk, hogy én csak annyit állítottam, hogy amiért a Holdon voltak még nem jelenti azt, hogy a képek is ott készűltek.
    Aha... de amikor a kerák tövében sincs nyom... gondolom az tis széttaposták direkt. Meg egyáltalán mit keres a leszálló egycsák környezetében por miután leszált?

    Szóval én azt állítom, hogy a fotók egy jó része nem ott készűlt. Ami nem zájra azt ki, hogy nem voltak a Holdon.

    Mert gondolom azt is elhitte mindenki, hogy a Kínaik kint voltak. Hát kint is voltak, csak speciel a felvételek nem ott készűltek (pontosabban azok a felvéetlek amiket a nagyközönség is láthatott), ui. az egyik űrhajós sisakjának a pereme alól egy kis buborék indúl felfelé... tiszta ciki, de ez lement élő adásban. (1x láttam, és a liveleak-n meg fent is van....)

    Megnéztem. De ez nem az a kép. Amit énkűldtem azon egy darab még csak eltaposottat sem lehet látni. Egyébként ez a kéé is érdekes... mert az addíg okés, hogy eltaposták, de a kép bal alsó sarkában azért mindha kevesebb lábnyom lenne (mondjuk azt, hogy semmi) és nyom nincs.
    De ez egy örök vita. Én azt mondom, hogy voltak, de a fotók egy része nem ott készűlt, az ok akármi is lehet.