• Ulkesh
    #48
    "Androidra is lehet natív kódú részeket írni az NDK segítségével."

    Erre valami példa, esetleg link?
    Én beszéltem már Android-ra fejlesztő emberkével és Ő nem tudott ilyesmiről.

    "Én ebben nem lennék biztos, nomeg ha mégis: legfeljebb "újrakezdi" a dolgokat WM7-el"

    1 év múlva mikorra a többi platform megerősödik és szinte teljesen kiszorítja a piacról, már nem lesz egyszerű "újrakezdeni". Szerintem bármit is tesz a MS, ezen a téren sereghajtó marad a jövőben.

    "utóbbira kíváncsi leszek, főleg mert Nokia fejleszti, s ugye ez a cég nem éppen a legstabilabb szoftvereiről híres…"

    Nem friss fejlesztésről van szó, ez a rendszer, legalábbis az alapjai már lassan 4 éve a piacon vannak és elég jónak számít (bár az eszközök eléggé hardverszegények voltak eddig, de az N900-ról ez nem mondható el).

    "de a BT korlátozására nincs emberi érv "

    Üzemeltess egy zenei és filmes áruházat a neten, legyél leszerződve a legtöbb stúdióval és forgalmazóval, aztán nézzük meg miért nem fogod engedni az internetes áruházadra épülő eszköz esetén a jogvédett tartalom továbbküldését
    Olcsóbb elviselnie az Apple-nek a fórumok fikagyurijait, mint 2-3 stúdió által indított pert. :D

    Az más tészta, hogy 2 év alatt egyszer sem volt még szükségem BT fájlküldésre (és előtte se használtam soha, amikor még olyan készülékem volt ami tudta). Szerintem kb. annyira fontos dolog ez, mint az előlapi kamera :D