Pánikbetegség
  • Hajnalcat
    #329
    Egy ismerősöm is ajánlotta az agykontrollos könyvet, már itt is...nagyon azt akarják, hogy olvassam el...meditációt pedig bármikor el lehet végezni. Nekem jó a meditáció és napközben is többszőr áramlik belém ilyen nyugtató energia emiatt, mert nyitva van a korona csakrám. Tudom, ezeket divatos női szavaknak titulálják a közemeberek, akik még sose tapasztaltak ilyet, de máshogy nem tudom leírni, mert ez a hivatalos elnevezése...vagyis na, akkor úgy írom, hogy ott a fejtetőnél ilyenkor olyan van, hogy bizsergetős beáramlotatós nyomós érzés jön létre és az emberben kialakul egy úgymond kellemes természetes narkotikus állapot(nem tudom, milyen lehet bedrogozva lenni, mert még sose tapasztaltam, de gondolom ilyen, mert ellazít rendesen és természetes és nem nyugatószeres meg ilyesmi. Egész életemben gyógyszerundorom volt, így nem szedek gyógyszert Az emberek a gyógyszerekkel csak rosszul járnak amúgy, csak ők még ezt nem tudják felfogni...). És ez mind attól a bizonyos energiától, amit érzek folyton, hogy belém áramlik. És ezek tényleg léteznek! Csak az emberek többségénél nem alakult ki, mert elnyomták ezeket a dolgokat. A céljuk, hogy minnél butábbak legyenek és ne nyíljon ki a szemük az embereknek és akiknek pedig kinyílik és tapasztalnak olyan dolgokat, ami nem úgymond elfogadott a mai világban, azokat pedig beskatulyázzák őrülteknek. Kitalálnak rájuk mindenféle pszihológia betegséget, pedig az illetők nem betegek, csupán megyíltak egy olyan dolog felé, ami nem olyan evilági... (ezt az utóbbi részt inkább az alattam lévő két még vak hozzászólónak írtam)