The Crystal Method remixverseny 2009
  • ViniSoundz
    #96
    Köszi! Kicsit fura volt ez az egész. A top 10-et kiszórták egy az egyben. Nagyon szépen kidolgozott zenék voltak ott, mármint rajtam kívűl és az egészet dobták.

    Valahonnan a 100 és 300 közöttről kaparták elő a győzteseket, nem is akárhogy.

    Október 12 lett volna az eredeti eredményhirdetés. Utána előrehozták múlt hét szombatra. Ezután áttették hétfő este 11re, hétfő 10 után pedig kedd 11-re, amiből fél 10 lett :)

    És a legkirályabb: tegnap kihirdették a győzteseket, kint volt szépen, hogy ki nyerte meg. Mára már más volt a győztes :)

    Szegény srácot sajnálom, örült, hogy megynerte valahonnan hátulról, öröm, ünneplés :) másnap, jah bocs, mgsem te nyertél. Ez elég kemény szerintem.

    Nahmindegy, majd legközelebb. Jah természetesen L.A.-i a srác. A "tegnapi győztes" :) az angol ha jól tudom.

    Ez nem gyengén szánalmas. Ezt álmomban nem mertem gondolni. Természetesen meghallgathatóak a zenék ITT de szerintem nem kell nagy zenei tehetség meg kurvajó hallás, hogy különbséget tegyél a szavaszatok alapján előrekerült zenék és a most dobogósokká nyilvánított versenyzők produktumai között :)