• Eriongtk
    #2
    Így elképzeltem, h Newell bácsi a maradék 41 ezer tagot is meghívja :P
    Steamnek tehát van működő füle. Ez esetben viszont azt nem értem, hogy a 21314 tagot számláló "1€ ≠ 1$" csoport, plusz még a maradék pár tízezer ember, plusz még a kb 6000 aki hozzá is szólt a témához... hogy miért nem lehet valamit kezdeni ezzel a buzeráns többpénznemű rendszerrel. MI a telibevert jóéletért nem volt jó a "jóöreg" USD? Lassan már 1 éve h elb@szták a steamet...azóta 1 rohadt játékot nem vettem ott, pedig lett volna mit. Mass Effectet is pl ott vettem volna, igy viszont maradt a d2d.

    Eh. Másik kedvencem még a steamtől az az volt, h megvettem a valve all packot, L4D nem volt benne, hiszen még nem jelent meg, viszont preorder már volt javában; mégis, amikor megvettem nem kaptam meg hozzá, ha meg 2 nappal később veszem, akkor igen. Küldtem mailt steamnek h ugyan már hozzá lehetne e dobni, mert igy kicsit átverés szagú a dolog...azóta nem kaptam választ.

    Ezt azért irtam le, mert steamet rohadtul nem érdekli az egyén, az h meghívták a 2 "vezetőt", ez csak marketing.