Gátlásosság legyőzése
  • IXEMGabeo
    #264
    ez érdekes engem sosem aláztak meg, kerültem a konfliktusokat másokkal és azért az általános sulin kívül a középsuliban se volt olyan h megaláztak volna. Voltak apró szekálások felém, de mostmár ilyen nincs szerencsére, bár azért tartom a távolságot rendesen az emberek között. Szóval nem aláztak meg mégis nehezen hiszem el, hogy engem meg lehet szeretni, kevés pozitív visszajelzést kapok még akkor is, ha éppen jó hangulatom van, optimista vagyok egyszerűen le vagyok szarva én meg úgy vagyok vele, hogy ááá minek feleljek meg akárkinek is lényeg h saját magam hangulata jó legyen nem? Mindenesetre iszonyúan távol vagyok attól is még mindig (nem is igénylem valamiért), hogy megszeressen bárki is, emiatt a magányt is jól tűröm. Nőknél csak szexuálisan gyengülök el, de az is fura jelenleg nem érzek késztetést arra, hogy bárkivel összejöjjek (bár hozzáteszem, hogy sosem jártam senkivel se). Nem tudom a gátlásosság mindig is probléma volt nálam, alapvető dolgoktól félek/féltem pl bemenni egy közértbe, de ezt is legyőztem...viszont érzem még mindig vannak bennem olyan dolgok, amiktől a normál ember nem félne