Vicky 1836-1939
  • bagalas
    #3363
    Tankok repülők: A tank az olyan kb az új lovasság. A repcsi meg hátsósorból támogat és hatalmas reconja van.

    Gyárak. na ezért nem szabad tervgazdasággal menni, vagy ha azzal is mész nem szabad a gyárakat támogatni lehetőleg soha. Gyártámogatás 2 esetben jó 1) ha olyasmit gyárt amire szükséged van háború idején is, pl fegyverek, konzerv, lőszer de velem még sosem fordult elő hogy hiányom volt. Egy 4v4-es 10 évig tartó világháborúban fordulhat elő, egyéb esetben szinte mindig lesz elég a világpiacon. 2)hogy ne legyen olyan nagyon hatalmas a munkanélküliség amíg a másik gyáradat felépíted.
    Viszont, alapjában véve nem kell nagyon megijedni ha egy régióban 130 ezer munkanélküli van. Majd egyszer csak felépül az új gyárad ami valami mást gyárt és ami nyereséges vagy az emberek elmennek parasztnak, illetve emigrálnak más régiókba ahol meg van munkalehetőség. Csak annyi a dolgod hogy ne egyszerre szüntesd meg az összes gyár támogatását hanem kezd azokkal amik a legtöbb pénzt viszik. (én úgy vettem észre hogy a tüzérséget gyártó gyárak szoktak híresen szarul menni és sok pénzt emészteni, én rendre be szoktam zárni őket vagy hagyom tönkremenni mert amint lehet felhalmozok max tüzérséget hogy ha kell toborozni akkor legyen anyag a napi szükséglet az viszont megy a világpiacról is, nincs szükség túltermelésre, épp csak 1 vagy 2 gyárat hagyok meg olyan régiókban ahol kapnak bónuszt hogy annyi lennyi amennyi kell az ellátmányhoz.)