Ashampoo Burning Studio program különböző verzióinak használata
  • trabilaci
    #39
    összegzek
    1. Még mindig nem arra válaszolsz amit kérdeznek
    2. Megtudtuk, hogy lopott kulccsal használsz fizetös progit
    3. CD irásnál miért beszélsz video szerkesztésröl ????
    4. Ha nem tudod a kérdésre a választ akkor miért azt írod, hogy használj nerót ????

    Ugyanis az alapkérdés az volt idézek : " Hol tudom beállítani az ashampoo Burning Studioban a többmenetes írást ??? "
    Ugye így már világos a kérdés ?? nem neroban videoszerkesztés meg vision express 4 meg stb stb...Err írtam a váalszt hogy hol , meg zárojelben megírtam, hogy minek használjon CD irásra egy olyan eröforrászabáló szörnyteget mint a nero....Azt még mindig adódik a kérdés amit nem vagy hajlando megválaszolni csak a magad videoszerkeszgetös monológját irod....

    magyarázzd el pls pár szóban, hogy miért is használjon valaki CD-DVD iráshoz aki csak zenékezt adatokat ír CD-DVDre egy olyan megagiga szörnyteget mint a nero ?????

    Azt jöttek ugye a Nero ellen az érvek amiket úgy látszik megint csak félresöpörtél irok párat..
    1. megkérdezésed nélkül a tálcán terpeszkedik felrak egy csomo felesleges progit
    2. magas memoriafogyasztás
    3. rengeteg helyet foglal
    4. 398 megás telepítö
    5. Drága
    Igaz egy nagyon jó progi de akkor is ADNÁL ÉRTE TE PÉNZT ?????
    de még ezek után is a videoszerkesztéses monológodat irod.....

    egyszerü a kérdés kifizetnél egy NERO-ért 18.000 ft-ot igen vagy nem ???

    Én az ashampoo burning studio 9 -ért kifizettem 10 eurot ugyanis okt 10-ig ennyibe kerül..ennyit nekem megér..

    várom szives válaszodat....

    remélem TE is megveszed egyszer a Hön szeretett dicsért progidat és nem csak lopott kulccsal használod...