Ashampoo Burning Studio program különböző verzióinak használata
  • computerguru
    #38
    Nos mint mondtam,maradok a jol bevált vision express 4-nél!Épp a mai napon lett kész a nem is tudom már hanyadik videoklip gyüjteménnyem,amit a vision expressel szerkesztettem(rendes dvd mozgóanimációs többoldalas zenés,szines, feliratozott menü,külön szám belenézéssel,számok közötti effektezéssel,átúsztatással,lekeveréssel,felkeveréssel és még amit akarsz,ja és a lényeget kihagytam,pl.:a rossz hangminőségű,de ugyanakkor képileg jó klipeknek a hangsávjának kicserélése cd minőségre,szinkronbeállitás,hangerősségbeállitása,egyesével minden számnál is)és akkor sokmindent még nem irtam le,de felesleges,mert ezek szerint nem ismered,hogy miket tud.
    Természetesen kiirás előtti működés leellenörzése,majd kiirás.
    Hidd el értek hozzá,évek óta ezt használom és megvagyok vele elégedve!Volt már fent a gépemen az ashamppoo burning studio,de videoszerkesztéseknél nem nyújtotta mind azt a szolgáltatást,amit elvártam volna,hogy olyan dvd-t tudjak csinálni,mint a neroval,kár hogy nem tudom megmutatni neked a dvd-t,de meglepődnél,hogy milyen klassz lett,úgy hogy letöröltem a gépemről az ashampoot,de megvan a többi progijaim között,filmekhez,egyszerű menükhöz alkalmas az ashampoo,de amit én csinálok ahoz nem!
    Egyébként próbáltam még az:Ulead DVD Workshop 2 és DVD-lab PRO-t is,de egyik sem nyerte el sem tudásban sem máshogyan a tetszésemet,nem beszélve arról,hogy egyikkel komplikáltabb,bonyolúltabb a szerkesztés,mint a másikkal!
    Úgy hogy amit mondtam,nem kell leirni egyáltalán a nerot!
    De mint mondtad nem akarsz beleokoskodni a videoszerkesztésekbe,szerintem is ne tedd,gondolom még nem is foglalkoztál mélyebben a témával,ezért mondom mégegyszer:a nerot nem kell leirni egyáltalán,sőt!
    Remélem én is segitettem a tisztánlátásodon,na szia!

    Ja és linkelgetni én is tudnák,de én legalább a saját szavaimmal irtam le,hogy mit tud a vision,te meg gondolom innen szedted:
    http://www2.ashampoo.com/webcache/html/1/product_5_2210___EUR.htm
    Ebből is látszik,hogy nem igazán vágod a témát,de sebaj egyszer talán belejössz!