Ashampoo Burning Studio program különböző verzióinak használata
  • trabilaci
    #37
    De akkor hadd kötözködjek egy kicsit..:-)))
    ASHAMPOO MOVIE EDITOR
    * Szerkessze videóit időzítővel és előnézettel
    * Különösen egyszerű vidd&dobd-funkció videók, alcímek, stb. szerkesztéséhez
    * Grafikus idősor klipekhez, átmenetekhez, címekhez, alcímekhez és képekhez
    * Írjon DVD-re kész filmeket animált menükkel
    * Használatra kész minták (témák) a DVD-menükhöz
    * Vágjon részekre filmeket és klipeket trimmelheti, vagy kivonatolhatja ezeket
    * Készítsen néhány lépésben különböző és komplex klipeket
    * Adjon hozzá címet, alcímeket és speciálisan készített (pl. körformátumú) szövegeket, valamint még sok mást
    * Adjon hozzá képeket, logókat és grafikai formátumokat
    * Helyezzen el a klipek között pompás átmeneteket
    * Minden elem (kép, szöveg, stb.) tetszés szerint láthatóvá, vagy láthatatlanná tehető
    * Tekintse meg saját összeállítását a előnézetben közvetlenül a szerkesztőben
    * Fordítson el képeket közvetlenül a Movie-Editorban
    * Határozza meg saját klipjeinek kezdő- és végpontját
    * Egyedi jelenetek automatikus keresése

    Plusz ehhez még van DVD them pack is

    vettem a fáradságot és felraktam a nero vision express 4-et nos ennél többet az sem tud....igaz Én nem vagyok egy nagy filmes szerkesztö de azt hiszem a nero vision express 4 sema profiknak készült hanem házi vieobarkácshoz....

    nem akarok a videoszerkesztésbe beleokoskodni csak azért irtam le , mert szerintem nem ismerted az AHAMPOO BURNING STUDIO 9-et és úgy probáltál véleményt alkotni....remélem segyteni tudtam a tisztánlátásodat ASHAMPOO szoftverek terén..
    J aés nyugodtan ki is probálhatod hidd el van abban is annyi lehetöség mint a neri VE 4 ben...