Ashampoo Burning Studio program különböző verzióinak használata
  • computerguru
    #26
    Nekem ne magyarázzon olyan aki egy majd 30.000 ft-os progit dicsüit uyg hogy gyakorlatilag lopta..
    Először is nem lopva van,simán fent van a neten,bárki leszedheti,és rengetegen használják,erről ennyit!

    DE hangsúlyozom most cd-dvd ÍRÁSRÓL BESZÉLTÜNK !!!!

    Én meg videószerkesztésről beszélek,úgy látszik nem vagyunk egy hullámhosszon,na mindegy!Erre pedig a nero sokkal jobb,hiszen sokkal többet tud!
    Ismerem a progikat,amit irtál,de mint mondtam,nem tudnak eleget ahoz,hogy használjam,pl.:videószerkesztésekhez.Nem akarom az egész nero szakkönyvet leirni,mert az is van,nem férne ide,de hiddel hogy jobb,ezekszerint nem ismered igazán!

    A másik,miből gondolod hogy én a windowsért fizettem,ma már majdnem mindenki a tört verziókat használja és sikerrel,hiszen vannak olyan progik,amivel már mindent ellehet hitetni a Microsofttal,de ezt gondolom te is tudod,és nem titok,erről kár is vitázni,mint mondtam CSAK MAGÁNVÉLEMÉNY! Nem kell reagálni rá!
    A másik dolog,gabetiponak irtam a véleményem és nem neked,de ha gondolod szivesen vitázok veled,bár nem érdemes!
    Szia!