Valakinek sok van, valakinek kevés. Érezhető egyébként, hogy lelkileg vagy agyilag valaki lefáraszt, vagy pedig energiát ad át.... Mit gondoltok erről Ti?
  • Anaid
    #448
    Bocs, de belefáradtam a sok kekeckedésbe. Szavakon értelmezéseken lovagolni közben elvész a lényeg...

    445:A hsz amire válaszoltál nem erről szólt, hanem arról, hogy bizonyos esetekben elképzelhető, méghozzá könnyen, hogy az agy ilyen betegségből is vissza"bootolja" magát mindenféle erős gyógyszer nélkül is szerintem. Eset és egyénfüggő.
    A hallucinációval kapcsiban nem akarom ismételni magam, hogy különbséget kellene tenni szimpla hallucinációk és másfajta "élmények" között pl. prekogníció..stb. A prekog élmények az a terület például, ahol a valóság valóban valóság, csak hamarabb "bejelentkezik", nem szimpla képzeletjáték, hallucináció. De hagyjuk tényleg belefáradtam és már nem érdekel az egész. Ki tudja hova jutottunk volna "értelmes beszélgetésekkel" kekeckedések és sértegetések nélkül (akinek nem inge ne vegye magára), de már mindegy.