• Ravkin
    #14
    Igazad van ha azt mondod hogy senkit nem érdekel hogy mit honnan másolnak mert azzal senki sem foglalkozik.

    Én csak olyan kontextusban említettem a dolgot, hogy azért a valve kitalálhatna valami saját ötletet. Például azt hiszem a wolfeinstein nek is a mai napig vannak hivatalos versenytársai, sőt a valve is csinált egy ilyen nácis játékot. Jelen esetben viszont a probléma az hogy a valve lentről merítette az ötletet vagy ötleteket ami szerintem egy ilyen cég esetében, ha csak nem egy csit-csat-bim-bum játékot akarsz kiadni akkor nem éppen nyerő.

    Egyébként ha csak úgy látnám lehet hogy nekem sem tűnne fel, de ha játszottál valaha is a condemnedel akkor tudod mire gondolok. Azért a játék stílusát ennyire átveni... hát... én azért nem bagaterizálnám el ennyire a dolgot mint amennyire te teszed... igenis és vagyok anyira igényes.

    A L4D egyébként is a zombie modok után jött ha jól tudom, amit szintén nem a valve ötlött ki és fejlesztett hanem alapvetően a moddereknek köszönhető.