T_T
  • Solt
    #85
    Ennyi! :) Nemes egyszerűséggel az igazán magadévá tett, sok-sok munkával megszerzett tudás van ezekben a játékokban díjazva! Innentől pedig mindenki maga dönti el, hogy őt mi elégíti ki! A többi mellé duma!

    Most lehet, hogy sokaknak rosszul fog esni amit írok, de higgyétek el nem lenéző, vagy bántó szándékkal teszem. Aki önmagával szemben nem támaszt igényeket, az megérdemli, hogy az orránál fogva vezessék. Teljesen mindegy milyen játékról legyen szó, az a minimum, hogy a lehető legjobb teljesítményre sarkaljon, amellett, hogy szórakoztat is. Olyan dolgot ne csináljon helyettem, amit én is megtudok tenni, vagy ami plusz agytorna, ha nincs jelezve. Csak pár példa a lövöldözős játékokból. Miért kell kiírni, hogy mennyi töltény van még a tárban? Miért jelzik, hogy honnan lőnek? Miért jelzik, hogy merre kell menni? Miért nullázódik az életerőm, ha "eszem"? A válasz ezekre ugyanaz mint a TV esetében. Agymosás... nem gondolkozó emberre van szükség, hanem gondolatmentes, termelő, fogyasztó, kezelhető masszára...

    Aki belemegy ebbe a körforgásba, legyen az TV, vagy egyéb hasonló kategóriás játék, az önmagával szemben igénytelen. Ne legyünk lusták gondolkozni... sokkal szórakoztatóbb a munkával megszerzett sikerélmény... nehéz volt, kínlódtam, de a végén csak sikerült...

    A véleményem szigorúan szubjektív magánvélemény! Kéretik eképpen kezelni! ;)

    Vogel: Természetesen ez nem Neked szólt! ;)