A topikban a személyeskedés, trollkodás nem elfogadott. A téma a magyar őstörténelem!
Mindenki szíveskedjen forrást, bizonyítást bemutatni az érvelésénél. (az értelmetlen vitákat kiküszöböli)



Akit sérelem ért, az lehetőleg ne álljon le vitázni a másik féllel, hanem írjon nekem (Zenty) privát üzenetet.
  • Zephyr Retiring
    #6389
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Feltéleleztem, hogy komolyan érdekel a téma. Ha engem érdekel valami, utánajárok személyesen. Ha kellene, én akár sört is vinnék a kőműveseknek kajaidőben, hogy válaszolgassanak pár kérdésemre. De mivel jártam már nem egy építkezésen, így tudom mi az építés folyamata. Tudok alaprajzot olvasni, állítottam már be nyílászárókat nem is egyet. A tetőszerkezet építését is figyelemmel kísértem mert érdekelt a metódusa. Maga a templom is csak egy épület, ami tervezés után felépül. Az, hogy utólag milyen funkciót tölt be (mire használják) a felekezettől függ. Van amelyekbe kizárólag csak gyülekezeti tagok léphetnek be, más templomok meg a nyilvánosság előtt is nyitva állnak. Van, ahová nő be sem teheti a lábát. És sorolhatnám.
    Az, hogy valakik szent helynek titulálnak egy templomot, csak misztikum. Minden templomot emberi kéz épített nem pedig Isten vagy istenek (attól függően ki miben hisz)
    Persze ez csak az én véleményem a témáról, így egyetérteni sem kell vele.

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.05.13. 20:38:38