• Sanyix
    #159
    "Nekem simán felismerte a billentyűzetet, nem volt ilyen gondom vele."

    Kár hogy nem ismeri fel, hanem be kell állítani a telepítéskor egy legördülőmenüből hogy hány gombos, milyen nyelvű.

    "Amúgy az integrált videokártya driverrel simán elmegy a Win, de játékhoz már kelleni fog a hivatalos meghajtó."

    Úgy írod mintha a linuxnál nem lenne pont ugyanez a helyzet...

    A creative-nak vindózon is gyér a támogatása, valahogy én nem nevezném támogatásnak azokat a full bugos gagyi drivereket, amit egyébként csak a legújabb generációs kártyáikhoz adnak, na meg lehet hallani rendesen a problémákról :)

    Furcsa módon nekem 3 éve tökéletes volt az akkori driverrel a radeon 9600prom, linuxon, 3d gyorsítással...

    "A 12 GB-ból kettő a hibernáláshoz lett lefoglalva (ennyi RAM-od van ugyanis), egy része meg lapozófájlnak."

    Nem. Egy w7 alapon 12 gb kb és ehhez jön még +-ban a page file, meg a hibernálós file.

    "A másik hiba, amit elkövettél, hogy összevetettél egy operációs rendszert és a kis segédprogramjait egy Linux disztróval, ami ugye OS + külsős programok. Meglepő módon Win.hez is van egy csomó ilyen, a beépítettek általában az alapokat képesek ellátni, tűrhető módon. Ha esetleg lista kellene:"

    Aham, akkor hogy van az, hogy ugyanezekkel az alapképességű programokkal jóval kisebb helyet foglal egy feltelepített ubuntu? Sőt ubuntuhoz alapként hozzátartozik pár egy nagyon nem alap képességű program is (paint vs gimp, wordpad vs openoffice, stb).

    "Ez dicséret, mert tudtommal mindkettő open-source. De jobban muzsikálnak Win alatt, mint Ubuntu alatt (ez igaz mondjuk az FF-re, Operára is)."

    Aztán ezt meg honnan szedted?