• sandor8206
    #7
    sztem is méltó a trilógiához, sok haverommal beszéltem és az Indi 4 szerintük is ami a régi filmekhez képest az újnak is sikerült felidézni a HANGULATOT, most nem a sztoriról van szó. Mert őszintén én is jobban örültem volna kevésbé sci-fisnek. Hanyagolták volna az alieneket+a végén az UFÓ-t talán nem osztaná meg a jónépet. De a lényeg számomra, hogy film nézése közben az jutott az eszembe, igen sikerült Lucasnak és Spielbergnek, ugyanaz az a feeling, csak a vége ne lett volna ET-vel :-)
    Szóval én nem izgatom magam az 5-tel kapcsolatban jó lesz, főleg ha lehet hinni a híreknek, hogy újra valami keresztény vagy "történelmi" téma lesz feldolgozva!
    Indi 4 méltó folytatás lett, bár nekem is legkevésbé ez tetszik a filmek közül, de az alien-style végett nem a minőség végett. Bár érthető miért ez lett, Indi-filmek mindig B-filmek voltak, A-listásan elkészítve, ez meg az 50-es években játszódik amikor tobzódott halivúd az alienektől és a hidegháborútól, tökéletesen sikerült ez az új film is.