• Magnificat
    #33
    én az utolsó olyan 6-7 programomat már digitálisan vettem (Steam és GOG). Steamről megérte? IGEN. Egyrészt olyanokhoz is hozzájutsz egyszerűen, amihez máshol, dobozosan nem tudnál/nem is adják ki dobozosan (pl plants vs zombies, braid, igaz mindkettő "casual" játék, de jobban és hosszabban szórakoztam velük, mint a méregdrágán megvett MoH Airborne-nal), persze van ami digitálisan nem elérhető, másrészt a steam-nél is érdemes az akciókat nézni. 75%-os Team Fortress 2 leárazás hétvégére? Nanáhogy... 3k-t megért bőven. Portal egy ezresért? legálisan? Stalker 2-ért? (szép szép az a pakk, amit mutattatok itt, de olyan 5x-ös áron lehet is :) ) Én elsősorban a játékot díjazom, a többi csecsebecse csak fun ha van, de ennél tényleg nem több). Ami monstanában újonnan vett, de nem digitális, az az UT3 (gamestar melléklet), 2k-ért újság + eredeti unreal tournament 3 vagy gears of war, szerintem ez is megéri bőőőőven. GOG-ról Fallout 2 (beszerezhetetlen boltban, de annyira bírtam, hogy megvettem utólag).

    Csak annyit mondok, nem vagyok dobozos verzió ellenes (bár tény, hogy páran elég csúnya összegeket rá akarnak verni plusszban az árára, de sajna a digitális sem olyan olcsó, mint lehetne), de szerintem a digitális letöltésű vásárlás remekül kiegészíti a palettát.