• orkaman
    #66
    na szóval. bemegyek a boltba veszek egy dvd lejátszót (vagy akármit, csak példa), kibontom, van benne mondjuk a kütyüsz meg legalább egy power kábel. (ha csak nem beépített, de manapság inkább külön van)

    szóval ezt a kábelt gyártja vagy jó pár ezer kisebb nagyobb cég, mért nem választhatok én? Mért adja hozzá a piszok gyártó, és ha én másmilyen márkájú kábelt részesítek előnyben?

    Egybéként én úgy látom az EU-nak kell a lóvé, ezért akarnak 100 milliós (mrd?) büntetéseket kiszabni. Semmi más logika nincs benne. Jó, az még jogos ha nem lehet eltávolítani a böngészőt és másikat feltenni. De ez már rég nem igaz.

    Egybéként is, ha nem települ fel az IE alapból, akkor hogyan töltöd le a másik böngészőt. Vagy a microsoftnak kötelező lesz azokat is mellékelni. (1.2-es floppy lemezen, vagy 2 köbméter lyukkártyán)