• Molnibalage
    #109
    Mellesleg miféle kötelezettsége lenne, ha semmit nem hoznak fel? Nem mindent hoznak nyivánosságra és sajnos ez szítja azt, hogy az emberek mindenféle hülyeséget képzelnek. A legtöbb ember a fizetéséről sem nagyon beszél, de persze egy milliárdokat kockáztató céget meg fillérre elszámoltatnának és megnéznék a szerződést is. Ej, de szép a kettős mérce...

    Komlyan monodom nem értem ezt a mélymagyar hozzállást. Ha szerintetek ennyire lehetséges és sima ügy felhozni meg fejleszteni akkor alapítsatok vállalkozást és kezdjetek el kalapozni...

    Az, hogy mire kaptak pontosan engedélyt nem tudom, de koncessziót szerintem csak ismert mennyiségre kötnek, mert ha pontosabban nem tudod, hogy mi van lent akkor köthetsz olyan szerződést ami biztos bukás neked. Lásd, amit írtam. A jó minőségű a gáz akkor többet ér, ha szar akkor nem. Nemármost ennek ismerete nélkül kitermelési szerződést erősen kétlem, hogy kötöttek volna, főleg a fúrási költséges ismerete nélkül. Jól tudjuk, hogy ma szinte minden költséget hurráoptimistán alábecsülnek.