5-10éve hogy festett a séród?
  • o0OAminaO0o
    #71
    Nagyon kicsi koromban bilihajam volt 1-2 lol
    Kb 5-10ig derékig érő hosszú hajam volt, aztán mivel nyűg volt állandóan kifésülni levágták...pfff...épphogy a vállamig ért...:S totál kiakadtam
    Aztán újra megnőtt: és akkor melíroztattam, aztán jött az őrült korszakom és olyan volt a hajam mint Csifó Dorinának- nem róla koppintottam- azt mondtam a fodrászomnak h szabad kezet adok neki, csak valami jó vad és stílusos legyen: akkoriban még nem nagyon terjedt el itt az emo, ő meg ezt a hajat valami londoni fodrászrendezvényen látta, szóval megcsinálta nekem is: féloldalas frufru, a fejem tetején kb 10 centi néhol alig 4 haj ami az égnek állt, oldalt fokozatosan levágva de am kb a mellemig ért, jah és voltak benne vörös és fekete tincsek, szóval elég extravagáns lett, de nagyon illet az egyéniségemhez meg a stílusomhoz akkoriban.
    Aztán elkezdtem nőiesedni, jött újra a melír, egyre több melír, aztán egy nyaralásomból hazatérva olyan jó barna voltam h sikerült rávenni anyumat h befeshessem szőkére a hajam, az nagyon szép volt mézszőke, meg hát a szemöldökömet is hozzáigazítottam meg csokibarna is voltam-ezt a festést otthon csináltuk.
    Aztán elmentem 1 fodrászhoz, ez új volt mert Bpre költöztünk és jól elkúrta a festést, olyan voltam mint egy kanári...:S
    Ez tavaly történt és nyár elején vissza is festettem a hajam barnára...de a H2O2 totál szétroncsolta...Volt egyenes frufrum, meg féloldalas de mindig lépcsőzetesen volt vágva hátul.
    És most miután leérettségizem és itthagyom ezt az katolikus sulit, meghosszabítattom a hajam, és vagy barna lesz vagy szőke.