5-10éve hogy festett a séród?
  • Fbn Lx
    #65
    Középsuliig rövid, előrenyalt frufru, egyszerű jókisfiú haj.
    Aztán elkezdtem felzselézni, aztán meg megnövesztettem, olyan 25 centi lehetett max, ami fosul állt, és nagyon zsírosodott.
    Levágattam, egyszerű felzselézett. aztán kicsit növesztettem, olyan 12 centi lehetett, oldalra fésült ilyen pózer fos anime emo haj élénkvörös tincsekkel. Aztán levágattam, mert kifakult a piros és sok volt a hajlakkal a szarakodás. Rövid felzselézett hajamban utána kiszőkíttettem tincseket, és úgy néztem ki 1-2 hónapig mint bármelyik melírozott diszkós cigánygyerek.
    Aztán megint egyszerű rövid felzselézett.
    És mivel erre térek vissza mindig, annyira rohadtul meguntam, hogy jó ideig biztosan nem lesz rövid.
    Most is olyan 12-13 centi lehet, oldalra "fésült" (nem mintha fésülném bármivel, az ujjaimon kívül :D).
    Mivel sokat kellett mosni mert 3. napra már zsíros volt, ezért eldöntöttem, hogy mostantól nem mosok hajat samponnal egyáltalán.
    2 hete mostam utoljára egyelőre, csak csapvízzel és ásványvízzel szoktam, de azzal naponta. És igazából nem mondanám, hogy olyan zsírosnak tűnik, mint vártam. Elvileg 1-2 hónap és full rendbe jön.
    Aztán jöhet a raszta, amit szándékozok hosszú-hosszú időkön át megtartani már.

    Amúgy jó topik.