Dead Space 2
-
#1
A vasárnap esték általában nem a sokkoló leleplezésekről szoktak szólni - most sem erről van szó, ám ha valaki esetleg aggódott a Dead Space folytatása miatt, az most megnyugodhat: lesz ilyen.
Az Electronic Artsnál dolgozó Pratik Patel megerősítette a Dead Space 2 készültét, miután LINKEDIN oldalán feltüntette magát, mint a második rész technikai direktora.
A dolog nem meglepő: épp a hét elején esett szó arról, hogy az immáron Visceral Games néven futó EA Redwood Shores csapata két titkos projecten is dolgozik, és nehezen elképesztő, hogy ezek közül egyik sem a tavaly megjelent túlélő-horror folytatása - már csak azért sem, mert az EA bolond lenne veszni hagyni egy sikeres, és potenciállal teli új sorozatot.
Az első rész rajongói egyébként nem csak a számozott folytatást várhatják, hiszen érkezik a Wii-s Dead Space: Extraction, ami egy rail-shooter játékmenetű előzmény lesz.
Forrás: Gamer365.hu