Wifi antenna boosting - modding- crack - képek/vidik , segitségek trükkök stb.
  • mx5 kevin
    #378
    Közel 10 éve már hogy összeraktam a nagyantennás wifi szettet ingyenes anonim internethez és írtam legutóbb ebbe a topikba. Életem egyik legjobb beruházása volt! Egy év alatt visszajött az ára és azóta annyi költség volt vele hogy az 50 cm es kábelt egy SMA csatlakozóra cseréltem ki. A wifi hackelést azóta magas fokon kitanultam. Közel egymillió forintot spóroltam meg azóta az előfizetés árán. A környéken lévő minden hálózatból tudok válogatni amire csak elő lehet fizetni ingyen! Az internet pontosan ugyan olyan mintha előfizetnék érte. Az átvitel teljesen stabil. Magas szintű anonimitást lehet vele elérni ha TOR-ral van kombinálva. Engem éveken keresztül figyelt meg már 15 éve a hatóság titkosszolgálati eszközökkel mivel amatőr pirotechnikával foglalkozom. Mivel a legnagyobb hazai blogger vagyok a témában. Nem törték rám az ajtót vagy kerestek meg soha wifi vagy pirotechnika ügyben pedig figyeltek. Nem egy jötment blogger, Youtuber vagyok a témában aki kevés ismeret után csinál róla videót, vagy ír róla hogy évekig nem ezt csinálta aktívan. Ezek a dolgok ma pont ugyan úgy megálják a helyüket mint 10 éve. Annyi hogy azóta már vannak korszerűbb adapterek, eszközök. Hogy hogyan kell használni ezeket a hálózatokat és mire kell figyelni, teljes merevlemez titkosítással, adatok felülírásával, TOR hálózattal, VPN, titkosított fájlok használatával és a fontosabb dolgokról készítettem videó összeállításokat és leírásokat amik ma pont úgy megállják a helyüket mint 10 éve:

    Wifivel (ingyen anonim internet projekt), anonimitással, identitásvédelemmel kapcsolatos videóim