Wifi antenna boosting - modding- crack - képek/vidik , segitségek trükkök stb.
  • mx5 kevin
    #368
    Ki kéne próbálni azt a mobiltelefont másik routeren de szerintem 100% hogy tökéletesen működne rajta. Szerintem itt arról van szó egyszerűen megbolondul a router belső szoftver vagy hardver hiba miatt esetleg szoftveer bug a routerben.És lehet ha két számítógép lenne rákötve ugyan ez történne,itt mindkettőn aktív adatforgalmat kéne indítani PL torrent aktív letöltéssel egyszerre.Ha lehet a TP-link Routert én visszavinném és én kicserélném egy Linksys WRT-160NL routerre sokkal drágább de atom stabilan gond nélkül fut ha a napokban lett véve,egyszer nem láttam hogy megbolondulna valami benne nem úgy mint a TP-linkben.Ha még garanciális addig kell megoldani valahogy javítsák meg/cseréljék ki persze ha nem a napokban lett véve akkor első gond általában javítás nincs csere és ha csere van akkor is ugyan olyan TP-link és több javítás után vagy ha nem javítható de ezt megmondják.Házi barkácsolásjavítgatás garanciavesztéssel járhat!
    Ha már nem garanciális:
    -van egy reset gomb rajta kis fogpiszkálóval benyomni pár másod percig majd visszaáll alapbeállításra (garanciálisan is lehet)
    -Frimevare frissítés le kell tölteni a TP-link oldaláról és frissíteni (ezt nem árt megkérdezni de tudtommal nem jár garanciavesztéssel)
    Ha ezek sem segítenek akkor garancia lejárt akkor a garancia nélküli javítás pénzért.Ha új router kell akkor egy cserélhető 2 antennás Linksys WRT-160NL típusú router.Én próbáltam régi G-s modern N es TP link routereket de hogy én az életbe olyat nem veszek az biztos.