Wifi antenna boosting - modding- crack - képek/vidik , segitségek trükkök stb.
  • mx5 kevin
    #366
    Nekem közvetlen egy 2W-os erősítő egy szintén 2W-os Signalking SK 360000N re van kötve csak jót tesz neki Stabilabb hálózat/jobb átvitel én annélkül nem használnám,de vételnél nem a watt a lényeg hanem a Dbm nyereség mennyivel erősíti a bejövő leleket,mert 2W osba van amelyik csak 10dbm valamelyik 15 a legjobb ami nekem van 18-20dbm el erősíti a bejövő jeleket.Ez mindent felerősít de nem vezérli túl és nem lesz zajos nincs ilyen baj vele.Az USB nél nálam a 30m USB legvége árrammal van táplálva! árnyékolt! és erősítős ami felerősíti a jeleket! aranyozott végű.Itt nagyon fontos ezek az adapterek nagy teljesítményü eszközök ha nem kapja meg az eszköz a megfelelő áramot nem fog működni.Ha én a sajátomat Pl nem az alaplapi USB-re raknám hanem egy gyengébb USB-re akkor ott felismerné de nem működne hanem adatforgalom közben elszállna a driver. Kísérletezni elég egy 2w os Alfa még márkássabb ralink 3070 es egy az egyben chipsetben ugyan az a termék mint a Signalking egy 8-9 decibeles bot antennával+2m usb hosszabító.Drága antennát felszerelést nem szabad venni kísérletezés céljából.Javaslom az Ebayt paypallal egy Alfa Signalking 5000ft körül mozgott ingyenes szállítással ázsiából és bizony fasza adapter wifi erősítő 13.000 szállítással együtt.Magyar eladóktól neten nem szabad venni mert ők is onnan rendelik csak dupla áron adják tovább.Nekem az erősítő kínábol jött 1,5 hét alatt leért ingyenes szállítással.